Nejlepší ceny na výkup katalyzátorů v Praze

Výkup katalyzátorů v Praze zajišťuje nejlépe DPF Praha. Chcete prodat starý katalyzátor od svého auta? Neváhejte nás informovat, rádi ho od Vás vykoupíme.

Bližší informace o výkupu katalyzátorů v Praze najdete na webu DPFpraha.cz.

 

Zabýváme se výkupem automobilových katalyzátorů. Od zákazníků z Prahy vykupujeme katalyzátory. Řídíme se aktualizovanými výkupními cenami a garantujeme vám nejvyšší výkupní cenu katalyzátorů v České republice.

 

Proč výkup katalyzátorů?

Motorová vozidla vyřazená z evidence jsou stále zdrojem mnoha komponentů, mezi které se řadí i kovové součástky včetně drahých kovů. Právě katalyzátor je jedním z těchto komponentů, který obsahuje tyto vzácné drahé kovy, jako je Palladium, Platina či Rhodium. Z toho důvodu dochází k prodeji a výkupu katalyzátorů.

 

Kolik zaplatíme?

Výkupní ceny jednotlivých katalyzátorů jsou aktualizovány dle cen vzácných kovů na světových burzách. Naše společnost vám garantuje tu nejlepší výkupní cenu na českém trhu.

K dispozici máme aktuální katalog katalyzátorů s kódy, pomocí kterých jsme schopni identifikovat a nacenit každý katalyzátor dle stanovených a aktuálních cen. U nekompletních a poškozených katalyzátorů se však může podíl a složení monolitu lišit. V takovém případě provádíme kontrolní vrt, odebereme vzorek a změříme jej spektrometrem.

Naše výkupní ceny se pohybují: 400 Kč – 30 000 Kč / ks
V případě platby v eurech je cena účtována dle aktuálního kurzovního lístku.

 

Proč výkup katalyzátorů od nás?

Naše společnost dbá na to, aby výkup katalyzátorů probíhal vždy férově a transparentně. Zakládáme si na pečlivé přípravě vzorku k ocenění a přesné složení monolitu zjišťujeme pomocí kalibrovaného laserového spektrometru. Na základě toho stanovíme výkupní cenu. Celému procesu může být zákazník přítomen.

Spolupracujeme s koncovým zpracovatelem, německou společností REMETALL Deutschland AG a jejím výhradním českým zastoupením ReMetal Česká republika s.r.o. Naše spolupráce s firmou REMETALL probíhá napřímo, a jsme tak schopni vám nabídnout ty nejlepší ceny.

 

Bližší informace o výkupu katalyzátorů v Praze najdete na webu DPFpraha.cz.

 

Kontaktní údaje na výkup katalyzátorů Praha

Pneu Praha Servis s.r.o.

www.DPFpraha.cz

Telefon: 734 207 550

E-mail: info@dpfpraha.cz

IČO: 05742536

 

Otevírací doba

Po - Pá: 8.00 - 18.00 h
So: 9.00 - 15.00 h
Ne: Zavřeno

 

Adresa: Zenklova 335/97, Praha 8, 180 00